Rewir

503 898 470666 257 317
Domy Mikoszewo

Jeżeli nie chcecie tracić czasu na wdrażanie się w tajniki budowania, a następnie na samodzielne prowadzenie budowy ten dom jest właśnie dla Was.

Przepiękna lokalizacja. Działka położona na wschodnim skraju miejscowości Mikoszewo, od wschodu granicząca z lasem. Tereny położone w otulinie Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”. Projekt składa się z 6 domów w zabudowie bliźniaczej -12 segmentów o powierzchni użytkowej 63,48 m2 każdy, położonych na działkach od ok.730 m2 do ok.800 m2. Serce domu to poziom parteru, który stanowi przestronny i jasny salon z jadalnią oraz wyjściem na taras, kuchnia, łazienka oraz wiatrołap i kotłownia. Piętro stanowi prywatną część domowników. Składa się z dwóch osobnych sypialni, łazienki oraz korytarza.

LOKALIZACJA:

Mikoszewo położone jest w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Stegna na obszarze Żuław Wiślanych przy drodze wojewódzkiej nr 501. Jest to lubiana miejscowość wakacyjna leżąca w bliskim otoczeniu ujścia Wisły do Morza Bałtyckiego.

 

 

ATRAKCJE MIKOSZEWA:

Prom obsługujący przeprawę przez Wisłę.

Obecnie przez Wisłę można przeprawiać się w ciągu drogi nr 501 Krynica Morska - Gdańsk, pomiędzy miejscowościami Świbno i Mikoszewo. Prom pływa sezonowo - od końca kwietnia do października, od 5.15 do 22.00. Przeprawę obsługuje nowoczesny, wybudowany w 2006 roku, prom o nośności 90 ton. Może on przewozić pasażerów, samochody a nawet autobusy. Przeprawa na drugą stronę rzeki zajmuje około 5 minut. Z Mikoszewa, dzięki przeprawie promowej, jest zaledwie 20 kilometrów do Gdańska.

Plaża

Z centrum wsi na plażę jest około 1,5 kilometra, ale droga prowadzi przez nadmorski las, a sama plaża jest szeroka i piaszczysta. Dodatkowo spadek dna morskiego jest bardzo łagodny. W sezonie działa tu strzeżone kąpielisko nadmorskie przy wejściu nr 89

Żuławska Kolej Dojazdowa

Kolej funkcjonuje sezonowo i obsługuje pociągi na trasie: Nowy Dwór Gdański/Sztutowo - Stegna - Jantar - Mikoszewo - Prawy Brzeg Wisły. Tabor Żuławskiej Kolei Dojazdowej stanowią lokomotywy spalinowe serii Lxd2 z lat 70-tych, wagon motorowy MBxd2-212 z 1986 roku (drugi czeka na naprawę), wagony pasażerskie otwarte - tzw. "letniaki" o 27 miejscach i wagony pasażerskie kryte typu Bxhpi o 45 miejscach. Przewoźnik posiada także parę wagonów towarowych, drezynę motorową Wmd004 oraz drezynę ręczną.

Rezerwat przyrody Mewia Łacha 

Położony jest u ujścia Wisły, a właściwie jej przekopu, do morza. Park Przygody w Mikoszewie czynny jest w sezonie letnim. To miejsce rekreacji, sportu i integracji dla osób lubiących aktywność na świeżym powietrzu.

Przystań rybacka

Jest to mała przystań, która znajduję się w pobliżu nowej przeprawy promowej Mikoszewo - Świbno. To miejsce dawniej pełniło rolę przeprawy promowej. Brzegi tego niedużego basenu wzmocnione są kamieniami, a przy pomostach cumują łodzie rybackie. 

Dom podcieniowy

Jednym z zabytkowych budynków nadmorskiego Mikoszewa jest XIX - wieczny, drewniany dom podcieniowy. Dom ten charakteryzuje wielosłupowy podcień wysunięty przed zasadniczą część budynku. Jest to idealna atrakcja dla wszystkich, którzy lubią odkrywać tajemnice architektury. 

Park przygody

Jest to idealne miejsce dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Mottem tego miejsca jest: integracja, rozrywka i adrenalina. Oferta skierowana jest do organizatorów turystyki, biur podróży, klubów sportowych, szkół. W ofercie znajduję się szereg atrakcji, a w nich min – jazdy na gokartach, imprezy w stylu militarnym, zajęcia sportowe. Park czynny jest w sezonie letnim od 24 czerwca. 

Centrum Rodzinnej Rekreacji w Jantarze

to idealna atrakcja dla całej rodziny. W skład Centrum wchodzi Ptaszarnia, Mini ZOO, przejażdżki na koniu, jazda na gokartach rowerowych na przygotowanym odpowiednio torze. 

EDUKACJA:

Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie znajdująca się na ul. Gdańskiej 29.

SKLEPY I USŁUGI:

Oprócz sklepów spożywczo-przemysłowych w Mikoszewie znajdują się również sklepy z odzieżą i konfekcją oraz jubilerzy.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par. 1KC Wszelkie wizualizacje mają charakter poglądowy. Przedstawione rzuty mogą nieznacznie się różnić. Budynek oddawany w standardzie deweloperskim.

OFERTA DOMÓW:


PRZEDSPRZEDAŻ

OPŁATA REZERWACYJNA w wysokości 5 000 zł płatna przelewem na rachunek bankowy wskazany w umowie rezerwacyjnej, do 5 dni od podpisania umowy.

ROZPOCZĘCIE INWESTYCJI - przewidziane na marzec/kwiecień 2022 r.

CZAS REALIZACJI - 12 miesięcy

BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH. 

Jakub BąkDoradca ds. nieruchomości

kom.666 257 317
biuro@rewir-nieruchomosci.pl

ul.Kowalska 15-18 biuro B3

82-300 Elbląg

Małgorzata BąkDoradca ds. nieruchomości

kom.503 898 470
biuro@rewir-nieruchomosci.pl

ul.Kowalska 15-18 biuro B3

82-300 Elbląg

Angelika StrzelecDoradca ds nieruchomości

kom. 661 382 567
angelika@rewir-nieruchomosci.pl
ul. Kowalska 15-18 biuro B3
82-300 Elbląg